O NAS

Dowiedz się więcej

900_380_ONAS

Kim jesteśmy?

Realizacją filmową zajmujemy się już kilkanaście lat. Nazywamy się: Dawid Garncarek i Krzysztof Kowalski. Filmy z naszym twórczym wkładem zdobywały liczne nagrody. Mimo tych wielu lat sztuka filmowa  ciagle nas  zachwyca i permanentnie nas wciąga. Jednak nie sama praca z kamerą, czy też bycie na planie jest tym, co kręci nas najbardziej. Najbardziej ciekawią nas człowiek i jego historie. Mieliśmy szczęście spotykać na swej ścieżce filmowej wiele bardzo ciekawych osób. Jeszcze większym szczęściem było się od nich uczyć i czerpać z ich mądrości. Z kamerą przemierzyliśmy wiele odległych zakątków świata, od Spitsbergenu przez Sudan po Nepal. W pracy, niezależnie od budżetu, naszym najwyższym celem jest jakość i poczucie dobrze wykonanego dzieła. Ciągle mamy w sobie „dziecięcą” wręcz pasję, która sprawia, że w tym co robimy jest tyle prawdy i radości.

Co oferujemy?

Oferujemy kompletne rozwiązania ” pod klucz”. Podejmujemy się zadań w zakresie reżyserii, scenariusza, wykonania zdjęć, montażu i postprodukcji. Posiadamy doświadczenie w produkcji filmów dokumentalnych, reklamowych, edukacyjnych, a także krótkich form fabularnych.

Posiadamy bogate doświadczenie zarówno w fotografii artystycznej, dokumentalnej jak i komercyjnej.

Dobra grafika jest jak piękna rama obrazu. Nasze projekty graficzne cechują dbałość o każdy detal oraz wyczucie stylu. Realizujemy zadania 2D i 3D.

Referencje

P oprosiliśmy kilka ważnych dla nas osób i firm, żeby coś o nas dobrego napisali, za co im serdecznie dziękujemy! Wierzymy, że naszą, wykonywaną z pasją i oddaniem, pracą zasłużyliśmy na ich zaufanie.

„Moje wcześniejsze doświadczenia z filmem dokumentalnym – szczególnie takim, którego bohaterem był pojedynczy człowiek – utwierdziły mnie w przekonaniu, że określenie „dokument” jest bardzo często nieadekwatne do powstałego obrazu. Nierzadko bowiem miałem do czynienia z filmami, w których widoczne były założenia reżysera,  jego tezy, pod które dopasowywał narrację filmu, a sam bohater przedmiotowo traktowany, odgrywał rolę służebną. Praca z Krzysztofem Kowalskim oraz Dawidem Garncarkiem nad filmem „Czarna Skrzynka”, przewartościowała moje przekonania.Poznałem w ten sposób ludzi, dla których wiarygodność jest sprawą nadrzędną, i którzy pracując nad filmem dokumentalnym, czerpią inspirację z najlepszych osiągnięć oraz z tradycji tego gatunku filmowego. A więc obserwują i dokumentują, nie wpływając na tok wydarzeń. Nie dopasowują swego bohatera do własnych wyobrażeń. Nie ilustrują tego, co mają w głowie, a jedynie dzielą się zachwytem nad oglądanym i rejestrowanym światem realnym. W dzisiejszych czasach to wartość sama w sobie, trudna do przecenienia. Odniosłem również wrażenie, że Krzysztof i Dawid kochają kraj, w którym się urodzili, Polskę. To bardzo imponujące i niezwykle bliskie także mojemu sercu.”

Tomasz Tomaszewski

„The film „Black Box” is a very personal and intimate view of the photographer Tomasz Tomaszewski.  The cinematography is excellent — very fine camera work — and the story line is compelling.  The film is edited very well, and presents a revealing and entertaining look at the work of Tomaszewski.”

Kent Kobersteen - Director of photography and senior editor of National Geographic magazine from 1998 until 2005

„Udaną współpracę z Krzysztofem i Dawidem można podsumować zdaniem: dobry, bliski związek biznesu ze sztuką filmową. Firma Westhill Consulting jest
partnerem merytorycznym działań rozwojowych między innymi dla firmy PGNiG S.A.. W ramach projektu Akademia Menadżera współpracowaliśmy z filmowcami Krzysztofem i Dawidem – efektem było 7 filmów paradokumentalnych,
obrazujących nowe kompetencje menadżerów naszego Klienta. Świetny materiał
filmowy, bliska współpraca z osobami nagrywanymi, dobry klimat, sprawny
montaż, doskonały efekt. W pełni rekomendujemy Was Panowie każdej
organizacji i dziękujemy za współpracę!”

Krzysztof Filarski, partner zarządzający Westhill Consulting

„Zaufanie, jakość i szybkość pracy stawiam zawsze na pierwszym planie przy wyborze ekipy video. Portal INFOMUSIC.PL realizuje setki video reportaży branżowych z całego świata od wielu lat. Od czasu nawiązania współpracy z Krzysztofem Kowalskim jakość i poziom naszych usług znacząco wzrosły. Fakt ten zaowocował nowymi zleceniami dla portalu na nowe video produkcje reklamowe dla naszych klientów. Liczę, że kalendarz Krzysztofa pomieści nasze realizacje w przyszłości. Szczerze polecam i życzę sukcesów.”

Daniel Zimerman - General Manager INFOMUSIC.PL

„Dzięki stałej współpracy z Krzysztofem Kowalskim możemy oferować naszym klientom wyjątkowe ujęcia. Wrażliwość, precyzja i dbałość o detale to tylko niektóre operatorskie zalety Krzysztofa.”

Artur Przyszczypkowski Prezes Zarządu Activmedia Group Sp. z o.o.